Online Sipariş
Siparişlerinizi artık online verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken "Online Sipariş" butonuna tıklamak.
Paşaoğlu Ticaret
15 yılı aşkın bir süreden beri siz değerli "Müşterilerimize" en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Zamanında Ürün Teslimatı
Tecrübeli personeli ve geniş araç filosu ile Nevşehir, Kayseri, Aksaray, Niğde illerine hizmet vermekteyiz.
Kaliteden Taviz Vermiyoruz !
Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için alanının en iyisi olan ulusal ve uluslararası firmalarla iş ortaklığı yapıyoruz...

Paşaoğlu Gıda Online Sipariş Hizmeti

Paşaoğlu Gıda'dan bir yenilik daha! Siparişlerinizi artık online verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken "Online Sipariş" butonuna tıklamak.

Lojistik Hizmeti

Araç Filosu

  • 50 araç
  • Araçlarımızın tamamı frigofriktir. Araçlar çift rejimli olup, -18, +4 özellikli ürünler taşınabilmektedir.
  • -25°C ürün taşıyan araçlarımız mevcuttur.
  • Değişen dünyanın koşullarına uyum sağlamak için gelişen ve hergün yenilenen teknolojiyi takip ederek çevre bilincimiz doğrultusunda filomuzda elektirikli araçların kullanımına başlanmıştır.

Kalite prensiplerimiz ve uygulamalarımız çerçevesinde, müşterilerimizin taleplerine esnek çözüm önerileriyle yaklaşıyor; ürün tedariği, ortak satınalma, depolama/ aloke depolama, elleçleme ve lojistik gibi komple hizmet veriyoruz.

 

Rota Planlaması

Rut optmizasyonu sistemleri kullanılarak gün içinde verilen siparişler ertesi gün içinde müşterimizin talep ettiği saate uygun olarak sevk edilmektedir. Araçlar uydu üzerinden online olarak izlenmektedir. Sözkonusu sistem ile lokasyon, hız, ısı, rut gerçekleştirme , sevkiyat/bekleme süreleri performans kriterleri çerçevesinde izlenmekte ve raporlanmaktadır.

Kısa bir süre sonra müşterilerimize, sms/e-mail aracılığıyla trafikte oluşabilecek aksama ve dolayısıyla müşterilerimize ulaşma zamanında ortaya çıkabilecek değişimler anında bildirilecektir.

 

Markalarımız

Prev
Next
Nestle 1 Nestle 2 Nestle 3 Erikli Su İdeal Su Juss Pringles Ayfrost Koska Kahveci Mehmet Calve Haribo Bolca Sen-Pilic Beypazarı Meypa Callut FineFood Kaysüt Furkan Bağdat Baharat Şekeroğlu Tatzade Pro Hijyen İreks Mabel Bursa Pazarı Fıstık Dünyası Bensus Çınar Teksin UN Tamek Alfa Yeni Kavaklıdere Demirci Topçam Küp Şeker Niğ-Bag Tukaş Konserver Alabeyi UN CSM Cargill