Online Sipariş
Siparişlerinizi artık online verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken "Online Sipariş" butonuna tıklamak.
Paşaoğlu Ticaret
15 yılı aşkın bir süreden beri siz değerli "Müşterilerimize" en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Zamanında Ürün Teslimatı
Tecrübeli personeli ve geniş araç filosu ile Nevşehir, Kayseri, Aksaray, Niğde illerine hizmet vermekteyiz.
Kaliteden Taviz Vermiyoruz !
Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için alanının en iyisi olan ulusal ve uluslararası firmalarla iş ortaklığı yapıyoruz...

Paşaoğlu Gıda Online Sipariş Hizmeti

Paşaoğlu Gıda'dan bir yenilik daha! Siparişlerinizi artık online verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken "Online Sipariş" butonuna tıklamak.

Şirket Profili

1998 yılında nestlenin distribütörlük sistemine geçmesiyle birlikte bakkal ve marketlere de hizmet vermeye başlayan şirket bünyesine birçok ulusal ve uluslararası firmaların distribütörlüklerini de katarak bölgede hizmet ağını ve kalitesini artırmayı başarmıştır.

Üstün ve sürekli kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda 2006 yılında Nevşehir özel sanayi bölgesinde yeni, modern ve Nevşehire yakışır mimarisiyle dikkat çeken deposuna taşınan şirket günün gerektirdiği tüm teknolojileri kullanılarak ürünlerin müşteriye zamanında ve doğru şartlarda ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Yeniliğe açık sürekli kendini geliştiren ve teknolojiye ayak uyduran şirket Bugün 6000 m2 açık 3500 m2 kapalı alanda 25 araçlık filosu ve 40 çalışanı teknolojik alt yapısı ve sürekli gelişen satış sistemi ile Nevşehir, Aksaray ili ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Hizmette 30 yıldır sürekli gelişmeyi hedefleyen şirket logistik kalitesi, altyapı uygunluğu, , öneri sistemleri, çalışan memnuniyeti, çalışan hakları, çevre duyarlılığı, iş güvenliği konularında taviz vermeden ve kanunlara uyarak ticari hayatını sürdürmüş ve bu yolda kararlılıkla yoluna devam etmeyi prensip edinmiştir.